Bu Bilgilerle Giyinme Alanında Harikalar Yaratacaksın

Boş alanınızı kişisel bir tarz mekanına dönüştürmeye ne dersiniz? Bir dolap her zaman dekorasyon yapmak için akla gelen ilk alan değildir, ancak gözden kaçırılmaması gereken önemli bir alandır.

Hepimiz kocaman ışık saçan bir giyinme odasına sahip olmak istemişizdir. İnanın büyük giyinme odaların organizasyonu ile uğraşmak yerine bu soft görününümlü giyinme odası fikirlerini daha çok seveceksiniz. Bunun için güzel bir yer oluşturun.

Bir çoğumuzun hayali olan açık giyinme alanlarını tasarlamak için bu fikirlere göz atmalısınız. Son zamanların minimalist ve İskandinav tarzını yansıtan bu açık giyinme alanlarını tasarlamak hiçte zor değil.

Depolama odası önerilerinde gezinti yapın ve ayrıca gardırobunuz için bir tasarım seçin. Çağdaş tasarım,giysilerinizi muhteşem bir şekilde sunmak için düzenli ve temiz bir alan için en uygunudur.

Doğal görünümlü depoda bir gezinti sağlamak ve aynı zamanda kalmak için garantili bir tasarıma sahip olun!

Raflar, asma alanı, soft, sade ve kısacası minimalist görünen bir görünüm sağlar.

Dolabınızı düzenlerken şık ve pratik depolama çözümleri arayın; çünkü evinizdeki odaların geri kalan kısmı olarak kabul edilen bir dolabınız olduğunda, sabahları huzur bulmanız daha olasıdır.

Yoksa Dolap kapılarını açarken, düzensiz bir karmaşa ile karşı karşıya kalırsın. Dolabındaki kaos sabah vaktine mal oluyor mu? Bu karmaşayı düşünmekten vazgeçseniz hayatınız ne kadar kolay olurdu.

Sahip olduğunuz sınırlı alandan en iyi şekilde faydalanabilecek birçok depolama sistemi ve her ölçekteki dolap alanları için doğal alanınızı geliştirebileceğiniz yollar mevcut.

Daha küçük bir alanda çalışanlar için, küçük dolap organizasyonu göz korkutucu bir görev gibi görünebilir. Bununla birlikte, doğru depolama çözümleriyle bunu kolayca elde edilebilirsiniz.

Gömme dolaba veya küçük bir gardırop dolabına sahip olmanızın önemi yok, dolap organizasyonu başarırsanız bu görünüm sizin olabilir.

Asma kutular, asma çubuklar ve çekmeceli sistemleri, her ölçekteki alanlarda maksimum organizasyona ulaşmanıza yardımcı olur.

Çalışmaya başlamadan önce, dolabınızın içeriğini yerleştirmek için bir alan belirleyin. Daha sonra, dolabınızdaki her şeyi hazırlama alanına boşaltın. Bu zamanı eskisini elemek ve yenisine yer açmak için bir fırsat olarak kullanın. Kullanmadığınız öğeleri atın ve kalan öğeleri kategorilere ayırın.

Bu işlem sonunda göreceksiniz ki dolabınızda gerçekten “şık ve taze ” bir şeyler var. Bu kesinlikle, odanın beyaz yönüyle güzelce karışan altın dekorasyon fikri.

Bir dolap, eşyalarını saklamak için bir yerden çok daha fazlası olma potansiyeline sahiptir. Gerçekten güzel bir dolap, muhteşem eşyalarınızı ve tasarım ürünlerinizi sergileyebileceğiniz bir yer olabilir.

Şık, modern bir havası olan bu dolap, fonksiyonel ev organizasyonu için çok yönlü çözümler kullanır. Dolabını düzenlemenin eğlenceli ve modern bir yolunu arayanlar için ideal.

Üst rafı kaplayan beyaz şapka kutuları, çirkin veya nadiren kullanılan eşyaları gizlemek için mükemmeldir. Hemen altında bulunan şeffaf kutu, daha sık kullanılan parçaları depolamakta muhteşemdir.

Ek olarak, asma çubuklar ve raflar, bir dizi giysi ve gardırop ürününü saklamak için çözümler sunar.

Katharine Pooley’e göre, “ Her zaman önce koleksiyonunuza bakın ve ne kadarını görmek istediğinizi ve nelerin kapalı tutulmasını istediğinizi düşünün.”diyor.

Dolabınızıda ki renk kodlaması, eşyaların bulunmasını kolaylaştırır.

Beyaz duvarlar, raflar ve döşeme, küçük bir alanın aydınlık ve açık hissetmesini sağlar. Birleştirilmiş renk şemasına aksesuarlar ve dikkatlice seçilmiş birkaç vurgu eklemek son derece güçlü hissettiriyor.

Hazırlık rutini oluşturun, kıyafetinizi bir gece önce planlandığında daha rahat hissedeceksinizdir. Çekici bir kanca ve askı ile bunun için özel bir alan oluşturun. Sadece haftalık giyeceğiniz kıyafetleri askı sistemine alabilirsiniz. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Depolama alanınızı güzelce düzenlemek için bazı yöntemler şunlardır: Çanta veya ayakkabı gibi ürünlerin bir alanda gruplandırabilirsiniz.

Tüm giysilerde ve ayrıca aksesuarlarda renk çalışması yapabilirsiniz.

Askı için klasik veya sıkça tercih ettiğiniz kıyafetlerinizin kombinlerini oluşturabilirsiniz.

Giyinme alanı için bireysel fotoğraf veya motivasyonel resimler ekleyip ortamı canlı tutabilirsiniz.

En sevilen sanat eşyanız dahil, ayrıca raflarda stil yayınlarını konumlandırabilirsiniz.


Duvar montajı ortak bir koleksiyonunu kullanarak tüm askılarınızı aynı renk kullanabilirsiniz.

Uygulamada şimdiden başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

merdivende oturan adam

Sokak Stilinde Dikkat Çeken Turuncu

Bakış Açınızı Değiştirmeye Hazır Olun! 10 Psikoloji Kitabı