İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Cool Yaz Kombinlerin Vazgeçilmezi Beyzbol Şapkalar

beyzbol-şapkalar

Beyzbol şapkaların beyzbola ayit olduğu dönemi atlatalı çok oldu. Hatta beyzbol şapkalar artık hip-hop olmaktan bile çıktı. Sade, retro, floral, deri hangi tarzda ararsan var.

Bu sıcak havalarda başımızı sıcaklardan koruyup serin tutmamız önemli, Yazın yaşanılan baş dönmeleri, mide bulantıları, iştahsızlık ve hatta tansiyon düşüklüğü gibi rahatsızlıklar başınıza güneş geçtiği için olabilir. Gündemde hasır şapkalar ne kadar modern olsada, gerçekci olalım ki gündelik hayatta hasır şapkayla gezmek biraz abartı. Kafanızı serin tutmanın en tarz yolu beyzbol şapkalar. Her yaz mode influencer’ların basecap’lere sarılmalarını artık çok iyi anlıyoruz.

View this post on Instagram

Have a beautiful day people 🕊 make sure you kiss the ones you love & live present in every moment ☁️☁️ @saskicollection

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Tammy 🦄 (@tammyhembrow) on

View this post on Instagram

i am so lucky and happy for turning 26 today. my 25th was one of the hardest years of my life. many downs due to health issues, anxiety and pressure to deal with, which I didn’t feel like sharing as I realized that for every ‘down’ there will be an ‘up’, you just have to to work for it (sometimes harder than you want). for me, ups followed the downs and I got to experience so many great new places and meet a ton of fantastic people. achieving your goals is important, but sometimes the distance that you travel in life with all its ups and downs is more important. I feel more alive than ever, with the most amazing people around me. that’s what I’m thankful for today, cheers to life! 🎈

A post shared by Claire Rose Cliteur (@claartjerose) on

Pastel Renklerde Beyzbol Şapkalar

Pastel renkler her zaman çok zarif bir görüntü verir. Ayrıca baskın olmadıklarından bir çok renk ile uyum sağlarlar.

Logolu Beyzbol Şapkalar

Sade üzerinde logo olan Basecap’ler en sevilen model. Giyidiğin her kombine sportif ve cool bir hava verir. Nike, Puma, Lacoste, NY, Balenciaga gibi bir çok markanın sade logolu şapkaları mevcut.

Sade Beyzbol Şapkalar

Fazla gösterişi sevmeyenler için düz renkte logosuz ve motifsiz modelleride var. .Bunlardan evde 2 3 farklı rengini bulundurmak avantajlı olabilir.

Arkası Fileli Beyzbol Şapka

Arkası fileli şapkaların orijinal ismi Truckercaps’dir ve kamyoncu şapkası anlamına gelir. Amerika’da kamyoncuların uzun sıcak yollarda saçları daha az terleyip hava alabilsin diye yapılmıştır. İsmi ne kadar tuhafımıza gitsede görüntüsüne diyecek yok 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yaz-makyajı

Yaz İçin Kullanabileceğin 5 Fondöteni Söylüyoruz!

teras-dekorasyonu

Yazın Habercisi Teras Dekorasyonları