Cool!Cool! BayıldımBayıldım OMGOMG


Bu Yaz Ayaklara Özgürlük ve Rahatlık Getiriyoruz

Yaz mevsimine giriş yaptığımız şu günlerde 2019’un terlik ve sandalet trendlerini merak edenler olacaktır. Aslında markaların vitrinlerinde, koleksiyonlarında bu yaz neler giyeceğimiz kendini belli etti bile.

Ayaklara özgürlük derken tam da bunu kasdetmiştim… Bu yaz oldukça rahat, her zevke hitap edecek, çeşit çeşit modeller en rahat halleriyle karşımızda. Sandaletlere oranla kullanımı çok rahat ve daha şık olan terliklerin altın çağını yaşıyoruz diyebilirim… Gece ve gündüz her kıyafetinize uyum sağlayacak olan terliklerin bu sezon ön plana çıkan modellerine gelin birlikte bakalım.

Parmak Arası Terlikler

Hiçbir zaman demode olmayan ve çeşitli formlarda tasarlanan parmak arası terlikler, plajlardan şehre iniyor. Topuksuz olanları tercih ederseniz üstüne yakışmayan hiçbir kıyafetiniz olmayacaktır.

Şeffaf Bantlar

Hemen hemen her markada karşımıza çıkan, oldukça şık ve aynı zamanda spor bir görüntüye sebep olan bu terliklerin topuklu olanları bu sezonun nerdeyse en “top” parçası. Sizi şıklaştırıp, her parçanıza uyum sağlarken bacak boyunuzu da nasıl uzattığına inanamayacaksınız. Kesinlikle bu yaz edinilmesi gereken bir parça.

Teva-Kalın Tabanlı Terlik ve Sandaletler 

Güzelliği ya da çirkinliği çok göreceli olan teva sandaletlerin, rahatlığı konusunda şüphesiz herkes hemfikirdir. Turistlerin daha çok tercih ettiği bu sandaletleri, artık herkeste görebileceğimiz bir yaz bizi bekliyor.. Sizce geri gelmeli mi ??

Mini Topuklar ve Sivri Burunlar

Hem şık hem tarz değiller mi??

İnce Bantlı Sandaletler

Bir başka patlama yaşayan model. Çok zarif ve çok rahatlar.

Ve her sezon bizimle olan klasikler…

 

Sezonun plaj trendleri için buradan devam et – Bu Yaz Kumsallarda Göreceğimiz En Göz Alıcı Mayo/Bikini Trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rammstein Grubu

Rammstein Yeni Albümüyle 10 Senelik Sessizliğini Bozdu

H&M x Giambattista Valli

H&M x Giambattista Valli 2019’un En Güzel Moda İşbirliği