Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Karşınızda Yeni ”AMA” Rekortmeni Taylor Swift!

ABD’ de 1973 yılından bu yana düzenlenen ve en prestijli ödül törenlerinden biri olan Amerikan Müzik Ödülleri Tracee Ross’un sunumu ile Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. Törenin yıldızı geceden 4 ödül ile ayrılan ünlü şarkıcı Taylor Swift oldu.

Taylor Swift, gecede aday olduğu 4 dalda 4 ödülü de kazanarak toplam 23 “AMA” ödülüne sahip oldu. Böylelikle Whitney Houston’ın rekorunu elinden alarak, tarihin en fazla Amerikan Müzik Ödülüne sahip olan kadın sanatçısı oldu!

2014 yılından beri ilk kez Amerikan Müzik Ödülleri’nde sahne olan Taylor Swift, şovunu The Reputation albümünden “I Did Something Bad” ile açarak muhteşem sahne performansıyla başarısını bir kez daha kanıtladı.

Billboard, I Did Something Bad performansını gecenin en iyi 2. performansı seçerken ELLE de AMA’s tarihinin en iyi iki performansından birisi olarak Taylor Swift’in I Did Something Bad performansını seçti.

Bu büyük gece sonrasın da Taylor Swift Los Angeles’taki evinde parti düzenleyerek yakın arkadaşlarıyla başarısını kutladı. Ünlü şarkıcı geceye dair mutlu anlarını da instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşarak mutluluğuna onları da ortak etmiş oldu.

ÖDÜLLER

  • Yılın Turnesi
  • Yılın Albümü (Pop/Rock)
  • Yılın Kadın Sanatçısı (Pop/Rock)
  • Yılın Sanatçısı

bozcaada duvar sanatı

EGE’NİN NAİFİ: Bozcaada…

gigivebella-popstil

DENIM YARIŞI: GIGI VS BELLA