HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Altın Kelebek Ödülleri Ünlülerin Kıyafet Gıybeti

Altın kelebek ödülleri gecesini atlayacağımı düşünmediniz herhalde? Ünlülerimiz neler giymiş, kim nasıl şık ve rüküş olmayı başarmış gelin hep birlikte inceleyelim…

Tam Olması Gereken Ayarda…

En çok beğendiğim ve en zarif isimle başlamak istiyorum, tabiki Nebahat Çehre, yaşına rağmen gençlere taş çıkarıyor- Hem güzelliği hem de zarif tavırlarıyla hayran kalmamak gerçekten mümkün değil. Saçları,,kıyafeti,,makyajı ve çantası olması gereken ayarda. Tam da aşk-ı memnu da giydiği kıyafet, hemen söylüyorum; Bihterle Adnan’ın evlilik yıldönümlerinde verdikleri partide tercih etmişti. Aynı olması hiçbir problem teşkil etmiyor çünkü her haliyle inanılmaz bir kadın.

Sınıfta Kaldın Hadise…

Ve hadise gerçekten Cem Yılmaz’ın da dediği gibi sağdan atı gelecekmiş gibi bir tavırla ödül törenine katıldı. Herkesin konuştuğu o plaj şapkası Dior tasarımı ve tam 8000 tl. O tütü eteği ise tam 21.000 tl. 5 lira bile verilmez o tartışılır ama maalesef her zaman olduğu gibi Hadise sınıfta kaldı.

Neden Serenay? Üzdün bizi…

Beni en çok şaşırtan isim Serenay Sarıkaya oldu aslında. Her zaman giyim tarzını beğenmişimdir ama ödül töreni tam bir hayal kırıklığı oldu benim için… acaba silah zoruyla mı geldi diye düşünmedim değil. O kadar özensiz saçı makyajı ve kıyafeti herkesi şaşırttı maalesef.

Zarif Güzellik…

Beğendiklerimin arasına Başak Dizer’de girdi. Hem zarif hem şık olmayı başarabilmiş. Saçı, makyajı ve kıyafeti altına tercih ettiği ayakkabısıyla benden tam not aldı siz neler düşünüyorsunuz?

Pantene Elçisi…

Neslihan Atagül konusunda pek emin olamadım aslında çok rüküş diyemem çok şık da diyemem orta ayar da olmuş. Ama çok daha iyi olabilirdi bir  Pantene elçisi olarak onu daha iyi beklerdim. Elbisenin kalın kumaşı beni çok rahatsız etti aslında. 10 üzerinden puan vermem gerekirse 4.5-5 derim anca …

Dikkat! Köriüğe yol açabilir…

Yorum yapmak istemiyorum arkadaşlar görüyorsunuz… kısa süreli göz kanaması yaşattıysam kusura bakmayın. Para ile şık olunamayacağının en büyük kanıtı Demet Akalın.

Rüküşlerin Süper Kahramanı…

Ve gelelim Gülben Ergen’e, birazdan üzerini çıkarıp altında gizlediği kahraman kostümüyle Süperman’a dönüşecek gibi görünmüyor mu sizce de? İnanılmaz rüküş ve komik görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yılbası-sofrası

Veganlara Özel Leziz Yılbaşı Menüsü

Mankenler

Dudak Uçuklatan Kazançlar: 2018’in En Çok Kazanan Modelleri