İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Lüks Markaları Birebir Kopyalayıp Fiyatlarıyla Sollayan Alternatif Markalar

Bu hafta sizlerin çok seveceğinizi düşündüğüm bir başlığı ele aldım. Lüks markaların alternatif markalarını gelin hep birlikte inceleyelim ne dersiniz?

Daha çok bu sezonun trend parçalarını ele almak istedim. Zara, Bershka, Mango. Pull&Bear, H&M, Stradivarius gibi markalar günlük hayatta çok fazla kullandığımız markalar haline geldi. Bu markalar daha çok modayı yakından takip ettiği ve neredeyse lüks markaların birebir kopyasını yaptığı için aslında bizlere de cazip geliyor.

Prada vs. Zara

Evet yukarıda gördüğünüz Prada Markasının Spor ayakkabıya uygun görüğü fiyat; 4.500 tl. Bir benzerini Zara çıkarmış ve bize 499.95 tl’den satışa sunmuş, aradaki fiyat farkı gerçekten inanılmaz! Bence Zara’nın ayakkabısı Prada’dan çok daha hoş görünüyor sizce?

Victoria Backham vs. Zara

Evet gelelim bu senenin trend çizmelerine görüyoruz ki birebir aynı, alın alın giyin…

Pinko vs. Simple Stories

Hadise’nin giymiş olduğu takımın fiyatını görüyoruz, yan taraftaki de alternatif marka fiyatı. Tabiki ünlülerimizin çoğu bu ürünlerin orjinallerini alıyor ama buna ne gerek var? Ayrıca alıp da ne yapıyorlar kuş kondurmuyor sonuçta öyle değil mi… Bir çoğu da bunca paralar verip rezalet bir kombinle karşımıza çıkıyorlar, maalesef!

Dior vs. Mango

Bu ayakkabı resmen kopya böyle bir şey olamaz 12.100 tl nedir bir ayakkabıya. Benim ayakkabım Cristian Dior;dan demek için mi vericez bunca parayı. Her ikisi de aynı işlevi görüyor zaten böbreklerimizi de satacak halimiz yok…

Dr. Martens vs. Bershka


Yüksek platform beyaz botlar bu sene trend. Bu trende katılmak isteyenlere de bir alternatif bulduk.

Sizlere fikir kaynağı olabilmişimdir umarım. Böbreklerinize sahip çıkın güzel kızlarım…

Twitter Mizahşörlerinin Gözünden Acun Ilıcalı& Şeyma Subaşı Ayrılığı!

pembe sünger

5 Kolay Yöntem ile Makyaj Süngeri Nasıl Temizlenir?