İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Twitter Mizahşörlerinin Gözünden Acun Ilıcalı& Şeyma Subaşı Ayrılığı!

Haftaya hızlı bir giriş yaparak magazin gündemine bomba gibi düşen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin boşanma davasını eminim ki türlü türlü magazin ve haber sitelerinden okuduk, izledik tüm gelişmeleri takip ettik ama yine de aman ben görmedim, duymadım, neler oldu bilmiyorum diyenler için kısa bir intro ile ayrılık haberi hakkında yazılan, çizilen bizi ve twitter medyasını mizaha doyduran mizahşörlerden en komik 10 tweet için go on!

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı 8 yıllık bir birlikteliğin ardından 2017 yılının eylül ayında Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de 250 kişinin katılımıyla gerçekleşen bir törenle dünyaevine girmişti. Bildiğiniz gibi bir de çiftin 8 yıllık birlikteliğinden olan nam-ı diğer annesinin ballı çörekçiği Melisa da anne ve babasının evliliklerine şahit olmuş hatta annesi Şeyma Subaşı’nın nedimeliğini bile yapmıştı.

Bu 14 aylılık evliliklerini ise geçtiğimiz gün sonlandırma kararı alan çift, “Severek evlendik, yürütemedik saygı ile ayrıldık.” açıklamasında bulunmuştu.

E durum böyleyken yılın en büyük haberi karşısında tabii ki sosyal medya mizahşörlerinin de söyleyecek 1 çift sözleri olacaktı elbet! İşte şimdi karşınızda twitter üzerinden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ayrılığına ilişkin atılan birbirinden komik 10 tweet!

1. 10 yıl öncesinden bir karakter analizi 😀

2. Zeynep Yılmaz (Temsili)

3. Yurdum insanı! 😀

4. Fatal Error! 😀

5. Olaylara Karşı Duruşum 😀

6. Çarpışma!

7. Çözülemeyen algoritma 😀

8. Olanlardan sonra Zeynep Yılmaz.. 😀

9. Çok nafaka annecim! 😀

10. Uzak dur demiştik!

Zamanın Ötesinde: Gerçeküstü Ve Sürreal Sanatçılık!

Lüks Markaları Birebir Kopyalayıp Fiyatlarıyla Sollayan Alternatif Markalar