İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


9 Adımda Blogger Stili: Damla Kalaycık

Hepimizin severek takip ettiği bloggerların stillerini mercek altına alıyoruz. popstil& instagram hesabımızdan yaptığımız ankete göre inceleyeceğimiz isim bu hafta Damla Kalaycık!

1. Takım Şıklığı

Damla, genellikle spor şık görüntüsü ile karşımıza çıkıyor. Tabi kimi zamanlarda şıklığını konuşturuyor. Takımlar ile yarattığı şıklık kendi tarzına gayet uygun olmuş.

2. İspanyol Güzelliği!

Crop top ve etek kombinleri bu yazın vazgeçilmeziydi. Damla da bu trendi kendine yakıştıranlardan olmuş. Hareketli ve desenli parçalar tercih etmesi daha canlı bir görünüm elde etmesini sağlamış.

3.  Kısa Tayt Sevdalısı Damla!

Bazılarının çok sevdiği bazılarının ise asla giymem dediği kısa taytlar sezonda zirve yaptı. Damla gibi spor şık giyinmeyi tarz haline getirmiş kişiler için ‘kısa tayt’ bir aşk haline dönüştü. İki farklı şekilde kombinlediği bu look bence müthiş!

4. Yaşasın Jean + Sneaker Ruhu!

Ahh.. Jeanler, sneakerlar olmasa ne yapacaktık! Kurtarıcı iki anahtar parça ile anında cool görüntü elde etmek mümkün. Damla da bu iki anahtar parçayı çok sık kullanıyor!

5. Rahat Kesim, Culotte!

Bence çoğu vücut tipi bu pantolonları taşıyamıyor. Damla’ya yakışmış ama sanki tam da olmamış gibi. Kombinleri bu rahat kesim pantolonları şık bir hale dönüştürmüş, sporluğu ve şıklığı yine birleştirmiş.

6. 1 Ceket 2 Kombin!

Vazgeçilmezimiz kot ceketleri kombinlemek sınırsızlığın tam da kendisi! Damla da 1 ceket ile 2 kombin yaratmış. Kendi stiline mini eteği tercih ettiği kombini daha çok yakıştırdım. Vücut hatlarını çok daha iyi göstermiş.

7. Tam Bir Sokak Stili!

Bol kesim jean ceketler, bel çantaları, crop top üstler.. Yükselen trendler sokak stillerinde çok fazla karşımıza çıkıyor. Damla’nın kombinleri de bu trendleri yakalamış.

8. Ceket Elbise ile Anında Kombin!

Ceket elbiseler iki sezondur kurtarıcı şıklığa kavuşmamızı sağlıyor. Ama Damla’ya bu formu pek yakıştıramadım kendi aurasından sanki biraz uzaklaşmış. Başarılı kombinler yarattığını göz ardı etmemek gerek.

9. Bu Stil Kesinlikle Favorim!

Bu kombin gerçekten çok başarılı. Ekose ceket ile şıklık, kemer ve şapkanın cool duruşu, seçtiği klasikleşmiş çantanın efekti, kısa tayt ve sneakerın yarattığı spor duruş. Spor şık karması yaratmakta Damla’yı çok başarılı buldum. Tüm incelediğimiz kombinlerde tek eksik gördüğüm ise gözlük ve aksesuar seçimleri oldu. Onlar da tamamlandığında Damla’dan tam anlamıyla eksiksiz kombinler görebiliriz!

Oluşturan Gülşah Alakuş

#imagine a planet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

virgina woolf hakkında

Virginia Woolf’un Kitaplarını Neden Okumalısın?

Her Eve İdeal Ev Ofisimizi Nasıl Kurarız?