İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım


Barış ve İyilik Adına 8. Uluslararası İstanbul Dans Festivali

İlki 2011 yılında düzenlenen festivalin bu yılki sloganı “Barış ve İyilik İçin Dans Et”. 27 Mart-1 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Dans Festivali’ne, 80’den fazla ülkeden 5000’den fazla dansçının katılması bekleniyor.

Yabancı ve yerli Latin, Hip Hop, Modern Dans gruplarının gösterilerinin yanı sıra ünlü dans eğitmenlerinin başlangıç, orta ve ileri seviyelerde verecekleri workshoplara katılım imkanı da sağlanıyor. Ayrıca akşamları beş ayrı salonda tanınmış DJ’ler eşliğinde yapılacak dans partilerinde öğrenilen dansların pratiğinin yapılması ve geliştirilmesi olanağı sunuluyor.

Festival bu yıl Pendik, The Green Park Hotel’de 5 gece 4 gün sürecek. Londra, Paris, Roma, Amsterdam, Zürih, Oslo, Moskova ve Bükreş’ten katılacak DJ’ler eşliğinde verilecek partilerin konsepti salsa, bachata, kizomba, milonga, sirtaki ve R&B gecelerinden oluşuyor. Ayrıca 06:30- 11:00 arası morning dans ve yoga etkinlikleri de program dahilinde.

Festival açılışı 29 Mart Cuma günü Bağdat Caddesi’ndeki kortej yürüyüşü ve açık hava partisiyle başlıyor. 30 Mart Cumartesi ve 31 Mart Pazar saat 17:00- 21:00 arası açık hava partileriyle devam ediliyor. Pazar 21:00’den sonra ayrıca zumba eğitmenlerinin katılımıyla Zumba Fitness Partisi yapılıyor. Ayrıca festival bir sosyal sorumluluk etkinliği kapsamında, KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) ve JCI (Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) Kültür Şubesi işbirliği ile kanser hastası çocuklara yardım amaçlı bir dans etkinliği düzenliyor. 1 Nisan Pazartesi akşamı ise saat 21:00- 03:00 arasın After-Festival partisiyle sonlanıyor. Katılacaklara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum 🙂

Yerinde duramayacağın müzik albümleri için buradan devam et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 girls making makaup in the car

Londra Kızlarının En Favori Güzellik Ürünleri İşte Bunlar!

kilot

Tesadüfe Bırakmadan İç Çamaşırı Seçimini Nasıl Yapmalısın?