İlginçİlginç Cool!Cool! BayıldımBayıldım


Birbirinden Başarılı 7 Makeup Bloggerı

Güzelliğimize ve görüntümüze oldukça takıntılıyız. Hatta bazen güzellik uğruna saatlerce blog blog gezip, videolarla zaman geçiriyoruz. Güzellik tutkumuzu daha da körükleyen ve makyaj konusunda merak edeceğimiz herşey hakkında çoktan video çekmiş o bloggerları sizler için derledik.

Youtuberların şahı olarak da bilinen ve asıl adı Nikkie de Jager olan bir blogger. Aslında sadece blogger değil bir bloggerdan daha da fazlası. Her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen başarılı bir saç ve makyaj artisti.  Ödüllü makeup artistinin aşağıdaki videosu ise en çok tıklanan videosu. Yaklaşık 40 Milyon… Bazı Türk haber sitelerinde bile yayınlanan o videoyu bir de hep beraber izleyelim.

Kimseye aldırış etmeden ve tabuları yıkarak ilerleyen Jeffree Star, makyöz olmaktan ziyade şarkıcı, söz yazarı, moda tasarımcısı ve model. Youtube’da 10 Milyonu aşkın takipçisi olan Star, Kelly Osbourne ve Paris Hilton gibi birçok ünlü isme makyaj biri. Kendi ismini verdiği Jeffree Star Cosmetics markasını da unutmamak gerek. İşte en çok izlenen videolarından sadece biri…

Başlarda moda blogu 4 Fashionist’in yaratıcılarından olan 4 kardeşten biriydi. Youtube dünyasına geç girse de kitlesini hızla büyüten Ezgi Fındık şimdilerde tam bir makeup bloggerı. İşte o ilham verici videolarından biri…

Spor spikerliğinin yanında çektiği videolarla adını duyurmayı başaran bir makeup bloggerı. Kanalında makyaj tüyoları, teknikleri ve kişisel bakım hakkında birçok konuda videolar mevcut. Mesela bir rujun dudak dışında en fazla kaç kullanımı olabilir ki? Buyrun izleyelim…

Makyaja olan ilgisini okul hayatında farkeden Aslı Özdel, Master Makeup eğitimini Los Angeles’ta bulunan Cinema Makeup School’da aldı. Hollywood’un en başarılı isimlerinden eğitim alan Özdel, öğrendiği bilgileri sempatik tavırlarıyla Youtube kanalındaki takipçileriyle paylaşıyor.

Ece Dinç’in kim olduğunu ve ne yaptığını gelin kendisinden dinleyelim: ”Uygun fiyatlı ürünler kullandığım kanalımda; güzellik, kadın, bakım, makyaj, saç, moda, cilt güzelliği üzerine pek çok öneriyi bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca makyaj nasıl yapılır merak edenler için kanalımda günlük makyaj, doğal makyaj, gece makyajı gibi birçok makyaj türü mevcut.”  En ilginç bulduğumuz videosuna bakalım siz ne diyeceksiniz.

Henüz 20 yaşındaki genç youtuber, yaptığı birbirinden ilginç makyajlarla 1 Milyon takipçili olmaya çok yaklaştı. Bu başarısının arkasındaki sebebi bence biz anlatmayalım, siz izleyin.

donuts

Kesin Denemeniz Gereken Tatlı Krizi Tarifimiz!

Sıra Dışı Yeni Nesil Melek: Winnie Harlow