İlginçİlginç Cool!Cool! HahayyHahayy BayıldımBayıldım Yaa!Yaa! OMGOMG


2018’in Son Burç Yorumları: Aralık Ayında Seni Neler Bekliyor?

Yeni yıla adım adım yaklaşmışken 2018’in kalan günleri burçlarımız için nasıl geçecek? Bunlara bakmadan önce genel olarak Aralık ayında neler olacak kısaca konuşalım. 🙂

Öncelikle Merkür Retrosu 6 Aralık’a kadar hala devam etmekte. Yani hala etkileri üzerimizde. Bu zamana kadar hala, yanlış anlaşılmalara ve sürprizlere açık olmalıyız ve adımlarımızı dikkatli atmalıyız. 6 Aralık sonrası, Merkür Retrosu sona erdiği için yeni başlangıçlara hazır olmalıyız. Özellikle 12 Aralıktan sonra Merkür, Yay burcuna dönüş yaptığı için başarılara oldukça açık olacaktır. 2018’in son günlerinde ise aniden yapılacak olan planlarınız için size şimdiden haber vermek istiyoruz. Lafı fazla uzatmadannn burçlarımızı neler bekliyor bakalım;

(İlüstrasyonlar Wesley Bird)

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu Popstil

Kovalar, beklentilerinizin gerçekleştiği ay bu ay! Yeni kişilerle tanışmaya da hazır olun. Yeni gireceğiniz bu ortamlarla sosyal yaşantınızdaki bağlantılarınız oldukça genişleyecek. Hedeflerini kendi çabalarınla elde edeceğin bir zaman, bazı hukuksal süreçlere dahil olabilirsin ama beklediğin desteği karşılıksız elde edeceksin. Tereddüt etme. İlişkisi olan kovalar ilişkilerini bir üst boyuta taşımak isteyebilir fakat partneri aynı düşüncede olmayabilir. Ufak ayrılıkları kafanıza takmamanızı öneririz. İlişkisi olmayan kovalar içinse genişleyen sosyal bağlantılarda hayatınızın aşkıyla karşılaşmanız an meselesi!

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu Popstil

Yeni kararlar, seyahatler, yeni kararlar, seyahatler... Koç burçları, senenin son ayında bazı durumlarda yeni kararlar alacaklar. Ses getirici olacak olan bu kararlar, iş hayatını ve aşk hayatını kapsayacaktır. Özellikle 12 Aralıktan sonra bekar koçlar yeni insanlarla tanışacak, ilişkileri olan koçlar ise büyük ve mutlu edici bir adım atacaklar. Şehir değiştirmeyi düşünüp bir türlü karar veremeyen Koçlar için en güzel hareket zamanı. Uzak iş seyahatlerinin bol yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz sevgili koçlar ve bu seyahatler sizin için oldukça verimli geçecek ve adınızdan söz ettirecek projelere, başarılara imza atabilirsiniz. 2018 mutlu bitecek, başarılı bir döneme girilecek 🙂

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler Burcu Popstil

İkizler için Yeniay konusu kesinlikle ortaklıklar, birliktelikler, evlilikler ve SAĞLIK getirmekte! Bu ay hayatınıza biraz pozitif enerji yükleyebilirsiniz. Bunun için çabalamak sizi daha mutlu edebilir. Son zamanlarda fazla içine kapanmış olan İkizler, Aralık ayının son zamanlarına doğru 2018'deki bütün işlerini, soru işaretlerini, olumsuzlukları ve geri kalan her şeyi bırakarak 2019'a şüphesiz harika bir giriş yapacaklar. Finansal olarak güçlük çektiğiniz son 3 ayın artık bittiğinin müjdesini verebiliriz. Çok uğraştınız, ideallerinizi gerçekleştirmeye ÇOK yakınsınız. İşinizde kademe olarak yükselebilme imkanınız oldukça fazla, bu imkanı değerlendirmek ise sizin elinizde. Aklınızı sürekli kurcalayan düşüncelerin, rahatlayacağı bir döneme giriyorsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak Burcu Popstil

Yeniay'ın konusu gelecek planı! İnsan trafiğinin bol olduğu bir Aralık ayı başakları bekliyor. Aile büyüklerinizin de bu trafiğe dahil olduğu, oldukça verimli bir ay. Sizi bu ayın en şanslı burcu ilan edebiliriz. İlişkiniz varsa ya da evliyseniz sorunları oldukça aza indirgeyeceğiniz, bir türlü çözüme ulaştıramadıklarınızı ise büyük oranda çözüme ulaştırabileceğiniz ay. O yüzden bu konuda girişken davranmanızı tavsiye ederiz. Yaşam alanınızla ilgili yapacağınız harcamalarda kaygı duymayın, çünkü bu sizi mutlu edecektir. Şans sizden yana olduğu için iş ve aşk hayatınızda aldığınız riskler ve vereceğiniz kararlar sizin lehinize olacaktır.

TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu Popstil

Kararsız teraziler, bu ay biraz geçmişle yüzleşecek. Kararsız dedik, çünkü biraz karar vermede zorlandığınız bir sene oldu. Seneyi biraz böyle kapatabilirsiniz ama endişeli olmayın çünkü sabrınız size güzel sonuçlar verecek ve bu kararsızlıkları ve olumsuzlukları yaşayacağınız son ay olacak. iş arayan teraziler için güzel kapılar açılacak diyebiliriz. Aldığınız her karar, 2019'un temelini oluşturacaktır. Bu yüzden biraz hassas ve dikkatli davranmalısınız. Bütçe planlaması yapmanızı öneriyoruz. Çünkü yurtdışı seyahatlerinin müjdesini şimdiden veriyoruz

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Popstil

Finansal olarak sıkıntı yaşayan akrepler için bu süreç biraz daha devam edecek. Fakat yeni sorumluluklar, işinizle ilgili yeni alt kollar bu durumun düzelmesine ışık tutacak. O yüzden daha atılgan olmanız sizin faydanıza.

Aşkla ilgili düşüncelerinizi değiştirmenin tam vakti. Düşüncelerinizi masaya yatırın ve düşünün hangilerini değiştirmeniz gerektiğini çok kolay bulacaksınız. Yeniay buna olanak sağlıyor olacak. Daha özgürlükçü düşünmeye hazır olacaksınız.

İşinizle ilgili yaptığınız atılgan davranışlar yükselişe geçmenize ve dolayısıyla maaşınızda zamlara kapı açıyor. Unutmayın, emeklerinizin karşılığını kesinlikle alacaksınız, biraz gözünü açmanız şartıyla.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak Burcu Popstil

Oğlaklar için gümbür gümbür bir Aralık ayından söz edebiliriz. Satürn'ün şanslısı oğlak burcu... Arkanızdan çevrilen işler, haksızlıklar vb. her şeyi tüm şeffaflığıyla görmeye devam edeceğiniz zamanlar hala devam ediyor. O yüzden adımlarını dikkatli atmaya hala devam etmelisiniz. Zaten sonuçlarında keyif kahvenizi içip tadını çıkarıyorsunuz. Uzun soluklu ilişkileri olan oğlakların biraz karar vermeleri için zor bir aşama, devam mı... tamam mı...  Yapıcı yönünü kullan ve sabırlı davranmaya devam et. Böylelikle mutluluğa daha yakın olacaksın. Oldukça yoğun bir tempo yaşayacağınız bir iş hayatına da Aralık ayıyla birlikte merhaba diyeceksiniz. Bu yoğunluk arasında kendinize biraz zaman ayırıp düşünmeniz için yol kollamanız gerekiyor. Sizden ricamız biraz kafanızı dinlemeniz yönünde...

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu Popstil

Ve balıklar 2018'i kendinden emin bir şekilde bitiriyorlar. İş arayan balıklar için en iyisini bulmanın tam vakti. Aklınızdaki fikirleri iş görüşmelerine taşımaktan çekinmeyin. Bir işte çalışan balıklar içinde terfinin tam vakti. Aynı şekilde aklınızdaki fikirleri patronunuzla paylaşmaktan hiç çekinmeyin. Atacağınız adımlar kariyeriniz için büyük önem taşıyor ve oldukça şanslısınız. Kendinizden emin duruşunuz bunu destekler nitelikte. Göz önünde fazla bulunacağınız bu ay, sizin için iyilikleri getirdiği gibi bazı olumsuzlukları da beraberinde getirecektir. Gözde olan kıskanılır bunu unutmayarak ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız. Üstesinden geleceksiniz. Daha önce aklınıza gelen her türlü pişmanlıklardan arınıyor ve yeni sayfaları çevirmeye başlıyorsunuz. Aşk hayatınız 17'sinden sonra hareketlenmeye başlayacak

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Popstil

Aralık ayı yaylar için kişisel değişimle başlayacak. Görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Bu sizi oldukça dikkat çekici kılabilir. Sağlık sorunu yaşayan yaylar için artık yeni kararlar almanın vakti. Alkol kullanıyorsanız biraz düzenleme getirebilirsiniz.

Finansal olarak yakın çevrenizdeki kişilerin sayesinde kazanım sağlayabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunarak projeler üretebilirsiniz. İşte oldukça sosyalleşeceğin bir ay olacak aynı zamanda bunu aşk hayatın için de söyleyebiliriz. Çekişmeli bir ilişki yaşıyorsan eğer tüm çekişmelere rağmen sağlam adımlar atacağınız döneme giriyorsunuz.

Yeni bir ev yatırımına girebilirsiniz.

BOĞA (21 NİSAN – 20 MAYIS)

Boğa Burcu Popstil

Boğalar için Aralık ayını 2'ye bölerek yorumlamak daha doğru olacaktır. İlk yarısında biraz umutsuzluklar olsa da ikinci yarısı boğalar için müthiş geçecek diyebiliriz. İlk yarısında borç, alacak verecek işleri biraz yaşantınızı kurcalayabilir. İkinci yarısında finansal değerlerinizi düzenledikten sonra derin bir oh çekeceğiniz harika gelişmeler sizinle olacaktır. İleride size fayda sağlayacak büyük yatırımların altına girebilirsiniz, başta zorlasa bile girmekten çekinmemenizi tavsiye ederiz. Bu konuda desteği aileden görebileceksiniz. Aşk konusunda aklınız biraz karışacak gibi duruyor... Şimdilik...  Son olarak sevgili boğalar kaslarınıza fazla yüklenmeyin:) Bu ay biraz kas problemi çekebilirsiniz.

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Popstil

Derin bir oh çekmeye ve rahatlamaya hazır olun yengeçlerrr, çünkü 6 Aralıktan sonra, yani Merkür retrosu bittikten sonra, hayatınıza daha çok vakit ayırabileceksiniz. Eğer ilişkiniz varsa karşı taraftan gelecek olan güzel sürprizler ve büyük ilgi oldukça hoşunuza gidecek. Eğer ilişkiniz yoksa, iş hayatında etkilendiğiniz biriyle aranızda bir şeyler olacağının sinyalini verebiliriz. Daha öncelerde söylenenlere kulak asmamış ve ilişki yüzünden üzülmüş olan yengeçler için güzel dönemin kapıları açılıyor. Son olarak vitaminlere yüklenmenizi öneririz. Soğuk havalar sizi biraz olumsuz etkileyebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu Popstil

2018'in son fazla harcamalarını yapacak olan aslanlar bu durumdan biraz memnun kalmayacaklar. Harcamalar konusunda endişe duymayın çünkü ayın sonlarına doğru bu durum değişecek. Sanata ilgisi olan aslanlar için bu ay oldukça verimli geçecektir. Sevgili bekar aslanlar yeni aşkın kapılarını bir arkadaş ortamında açacaksınız.

2018'in yorgun geçmesi sizi yanıltmasın, son günlerde depolayacağınız enerji size tam 1 sene yetecek nitelikte gözüküyor.

Hayatınızda yapmak istediğiniz değişimleri yapmanız için gökyüzü adımınızı bekliyor, bilginize...

etekli iki kadın

Kazak Etek Kombinleri ile Her Yerde Her Durumda Mükemmel Görün!

Netflix

Netflix’te Keyifle İzleyeceğiniz En İyi Tavsiyeler